Prejsť na obsah
Inštitút celoživotného vzdelávania STU v Bratislave

Pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o štúdiu Profesionálne Master of Business Administration automobilového priemyslu pravidelne pripravujeme informačné stretnutia (Info Session). Stretnutie je určené pre potenciálnych záujemcov a ich zamestnávateľov. Býva prediskutovaný obsah, aj organizácia kombinovaného štúdia (dištančnou a priamou formou) v angličtine. Garant štúdia a akademický riaditeľ programu na STU doc. Ing. Ján Lešinský, PhD. zodpovie účastníkom na otázky. Účasť je voľná a nezáväzná. Príďte sa dozvedieť viac o programe!

Termíny najbližších Info Session v Bratislave:

Dátum:

16. apríla 2019 (utorok)

15. mája 2019 (streda)

20. júna 2019 (štvrtok)

Čas:

16:00

Miesto:

Strojnícka fakulta STU na Nám. Slobody 17, Bratislava

V prípade záujmu o nezáväzné stretnutie v jednom z termínov svoju účasť prosím potvrďte organizátorom odoslaním e-mailu v anglickom jazyku na automotive@tuwien.ac.at alebo v slovenčine na automotive@stuba.sk. Tieto kontakty sú Vám k dispozícií i v prípade, že Vám ani jeden z termínov pre pracovnú vyťaženosť nevyhovuje, ale radi by ste sa o programe informovali individuálne.

Štúdium je dvojročné (základné informácie v slovenčine je možné nájsť na http://automotive.stuba.sk/ alebo v AJ na http://automotive.tuwien.ac.at). Najbližšie sa program opäť otvára dňa 28. marca 2019.
Prihlášku do programu
nájdete na: apply now . Do programu je ešte stále možné sa prihlásiť.

Termíny informačných stretnutí vo Viedni pre záujemcov o program sú zverejnené na hlavnej stránke programu, na https://automotive.tuwien.ac.at/program/dates/. Novinkou je možnosť zúčastniť sa Online Info Session.