Prejsť na obsah
Verejnosť

Obrovská pomoc pre tých, ktorí nemajú čas sledovať priamy prenos očkovacej lotérie. Stačí spraviť jednu vec a heslo vám nikdy neutečie.

Mobilných aplikácií či webových stránok, ktoré ponúkajú aktualizované heslá, vzniklo už niekoľko. Najnovšiu pridali dvaja študenti z Fakulty elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity v Bratislave (FEI STU). Appka má názov Vyhraj lotériu. Stačí si ju nainštalovať a v čase priameho prenosu lotérie mať zapnuté mobilné dáta alebo byť pripojený na wifi, informuje web Živé.sk. Za aplikáciou stojí dvojica vývojárov z FEI STU, Adam Vician a Ján Parilla. Okrem appky vytvorili aj rovnomenný web, ktorý slúži na zobrazovanie aktuálneho hesla.

Aplikácia je jedinečná v tom, že používateľovi v čase priameho prenosu relácie Byť zdravý je výhra len odošle aktuálne heslo na zariadenie formou notifikácie. Nemusíte tak nič otvárať ani kontrolovať či načítavať. Heslo vám do telefónu príde samo a takmer okamžite. V aplikácii si navyše viete pridať svoje kódy a počas týždňa si môžete jednoducho skontrolovať, či sa na vás neusmialo šťastie aj v prípade menších výhier. Aplikácia o vás nezbiera žiadne osobné dáta. Zadané žreby porovnáva s tými na webe ministerstva financií – lokálne, priamo na vašom zariadení

Prečítajte si viac:
https://www1.pluska.sk/rady-a-tipy/ockovaciu-loteriu-pozerat-nemusite-toto-je-dovod