Prejsť na obsah
Verejnosť

Jedinečná možnosť zúčastniť sa zdarma na školeniach pre začínajúcich podnikateľov, zamerané na právne a manažérske oblasti podnikania, ktoré budú vedené odborníkmi z daných oblastí!

Školenia sa uskutočnia v dňoch 5.12.6.12.2007 v priestoroch Univerzitného technologického inkubátora STU na Pionierskej ulici č.15 v Bratislave.

Školenia sa uskutočnia v rámci projektu ESF „Podpora vytvárania inovatívnych firiem v Univerzitnom technologickom inkubátore“ a účasť je bezplatná!

Predbežný program je nasledovný:

5.12.2007 od 16,30 hod. – Zakladanie firmy – na tomto seminári získate informácie z právnej oblasti a najčastejšie otázky súvisiace so založením podniku.

6.12.2007 od 15,30 hod. – Rozvoj podnikania – problémy pri fungovaní firmy – tu sa dozviete ako riešiť problémy spojené s fungovaním podniku, o získaní prostriedkov na rozvoj podnikania a tiež o tom aký je podnikateľský plán dôležitý pre rozvoj firmy.

Na školenia sa môžete prihlásiť vyplnením záväznej prihlášky, ktorú nájdete na: www.inqb.sk/aktuality/kolenia-pre-zanajcich-podnikateov-5-a-6-decembra-2007-zdarma/.

Tú potom pošlete na adresu: sekretariat@inqb.sk

Uzávierka prijímania prihlášok je  30.11.2007!!!

Vyplnenú prihlášku prineste so sebou na školenie aj s potvrdením od zamestnávateľa!