Prejsť na obsah
Verejnosť

Bezplatný seminár pre akademických pracovníkov, doktorandov a zamestnancov STU organizovaný v spolupráci s vydavateľstvom Wiley

image

Termín: 6. 10. 2015 od od 10:00 h Strojnícka fakulta STU, Nám. Slobody 17, Bratislava
(s dĺžkou trvania asi 150 min.)

Účastníci: Na stretnutie pozývame knihovníkov a vedcov (bez ohľadu na akademický titul), ktorí sa chcú naučiť, ako publikovať v uznávaných vedeckých časopisoch.
Náklady: Účasť je pre všetkých registrovaných zadarmo. Obmedzený je len počet miest; kto skôr príde, ten skôr melie.
Certifikáty: Všetci účastníci obdržia potvrdenie o účasti na seminári v podobe certifikátu.


Program

  1. Úvodné slovo

  2. Služba vedeckej komunite
    Wiley podporuje vedecké a akademické obce po celom svete a je najväčším vydavateľom, ktorý spolupracuje s odbornými a vedeckými spoločnosťami. Marta Dyson, Account Manager pre Českú republiku a Slovensko Vám predstaví históriu vydavateľstva Wiley a prístupu do jeho publikácií a súčasne tiež predstaví praktické tipy a rady, ako používať authorservices.wiley.com k prihláseniu vlastných prác. Prezentovať bude aj informácie o Wiley Open Access a o najnovších inováciách, ktoré sú k dispozícii na oceňovanej platforme Wiley Online Library.

  3. Publikovanie článkov v časopisoch s vysokým impaktom - Úvod pre výskumných pracovníkov
    Publikovať výsledky svojej práce v uznávaných časopisoch je na začiatku vedeckej kariéry často zložité. Tento workshop vám ponúka jedinečnú možnosť nahliadnuť do procesu publikovania a zároveň vám poskytne cenné informácie, ako písať vedecké práce. Paul Trevorrow, Executive Journals Editor.