Prejsť na obsah
Verejnosť

V rámci projektu CARLiS prinášame dotazníkový prieskum, ktorého zámerom je lepšie nastaviť pripravovaný TRÉNINGOVÝ PROGRAM PRE vás, ŠTUDENTOV DOKTORANDSKÉHO ŠTÚDIA. Cieľom tréningového programu je podporiť ROZVOJ ZRUČNOSTÍ pre kariérne cesty v SÚKROMNOM SEKTORE v oblasti vied o živej prírode.

 

Prieskum môžete vyplniť na linke: https://forms.gle/aCyRqj55t8h96G3A6

 

Prieskum je súčasťou projektu CARLIS, na ktorom spolupracujú SAV, STU, UK, Viedenská univerzita a SAIA, n. o. ako koordinátor projektu. Viac informácií o aktivitách projektu, ktorý je podporený z programu INTERREG SK-AT, nájdete na stránke https://carlis.saia.sk.

 

Cieľom prieskumu je dozvedieť sa viac o tom, ako vnímate rôzne kariérne cesty a zručnosti, ktoré sú pre ne potrebné. Výsledky prieskumu prispejú nielen k lepšiemu nastaveniu tréningového programu v projekte CARLIS, ale budú využité aj pri rozvoji ďalších tréningových aktivít na zapojených inštitúciách.

 

Prieskum je anonymný, zahŕňa 29 otázok a jeho vyplnenie Vám zaberie približne 15 minút. Prieskum bude otvorený do 31. júla 2021.

 

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa prieskumu môžete kontaktovať kolegyne v SAIA, n. o. na adrese carlis@saia.sk.