Prejsť na obsah
Výskum

CVTI SR ako partner celoeurópskej siete na podporu internacionalizácie podnikania Enterprise Europe Network si Vás dovoľuje pozvať na medzinárodne partnerské podujatie: Horizon Europe Cluster 5 Climate, Energy, and Mobility International Networking Event, ktoré v dňoch 18. - 20. októbra 2021 organizuje Turecké výskumne centrum (TUBITAK).

 

Súčasťou 3 dňového virtuálneho partnerského podujatia bude aj informačná sekcia, kde budú predstavene jednotlivé výzvy a témy Klastra 5, sekcia krátkych prezentácií účastníkov podujatia a sekcie vopred naplánovaných 20 -minútových online stretnutí, na ktorých budete mať možnosť zoznámiť sa s potenciálnymi partnermi, prediskutovať Vaše výskumné aktivity s cieľom nájsť si projektových partnerov pre nadchádzajúce a aktuálne otvorene výzvy všetkých Destinácií Klastra 5 programu Horizont Európa.

 

PROGRAM

 

V prípade záujmu predstaviť svoju expertízu alebo rozpracovaný projektový návrh v rámci sekcie krátkych prezentácií tzv. pitching session,  prosím kontaktujte čím skôr Národný kontaktný bod Klastru 5 - Klíma, energetika a mobilita, pani Miroslavu Tužinskú z CVTI SR.

 

B2B akcia je otvorená pre všetky typy účastníkov (firmy, start-upy, asociácie, klastre, huby, univerzity, výskumné inštitúcie, samosprávy, NGO, a i.).  V prípade záujmu o účasť sa BEZPLATNE registrujte do 15.10.2021 a vyplňte dôsledne profil Vašej organizácie na stránke: https://horizon-europe-cluster-5.b2match.io/

 

V časti Marketplace Items + Project Cooperation prosím popíšte Vašu expertízu, ktorú do projektu ponúkate, resp. v prípade že hľadáte partnerov do Vášho projektu, o aký typ partnera mate záujem.

 

Čim skôr sa registrujete, tým skôr si môžete vyberať partnerov na stretnutia. Stretnutie sa uskutoční len ak ho potvrdí aj druha strana.  Už teraz je na podujatie registrovaných 188 účastníkov, ktorých profily si môžete prezerať po registrácii na event a filtrovať podľa jednotlivých tém (topics) Klastra 5 Horizont Európa.

 

S registráciou v systéme b2match a vypracovaním profilu Vám ochotne pomôže Národný kontaktný bod Klastru 5 - Klíma, energetika a mobilita, pani Miroslava Tužinská z CVTI SR. V prípade doplňujúcich otázok ju prosím kontaktujte.

 

Miroslava Tužinská
Národný kontaktný bod Horizont Európa
Klaster 5 - Klíma, energetika a mobilita
CVTI SR
Lamačská cesta 8A
840 05 Bratislava
+421 917 733 474
miroslava.tuzinska@cvtisr.sk

https://horizont-europa.sk/

 

 

CVTI SR Vás taktiež pozýva na partnerské podujatie - brokerage event k výzvam Klastra 5, ktoré 19.10. 2021 (9:30 CET – 12:30 CET) organizujú Styčné kancelárie pre vedu a výskum v Bruseli.

Oblasti záujmu:
• Energy systems, grids, and storage
• Renewable energy
• Carbon capture, utilisation and storage
• Efficient, sustainable, and inclusive energy use (including energy efficient buildings) 

PROGRAM
  
V prípade záujmu sa prosím registrujte najneskôr do 13.10.2021 a následne obdržíte potvrdzujúci email s ďalšími inštrukciami od organizátorov.

Možnosťou je aj vystúpenie v rámci sekcie krátkych prezentácii (Pitching session). Podujatie je urečené pre výskumne, verejne inštitúcie, ako aj pre podniky. V prílohe nájdete predbežný program podujatia.

Podujatie bude síce primárne zamerané na výskumné komunity z Cypru, Grécka, Poľska, Slovinska a Maďarska, avšak je otvorené aj pre iných relevantných európskych účastníkov.

Konkretne otazky k pripojeniu, prezentaciam v ramci sekcie “Pitching session” adresujte na:
Aliki Varella, e-mail: varella.aliki@ucy.ac.cy