Prejsť na obsah
Výskum

logo

Nový medzinárodný post-doktorandský program EFPL Fellows má ambíciu zaujať a pritiahnuť skúsených výskumníkov, ktorí nie sú švajčiarskymi rezidentmi alebo reintegrovať švajčiarskych post-doktorandov po pobyte v zahraničí prostredníctvom poskytnutia výskumnej infraštruktúry, rozvíjania ich líderského potenciálu a umožnením ich budúceho úspechu ako lídrov vo výskume vďaka intenzívnemu vzdelávaniu vo výskume. Tieto štipendijné pobyty môžu byť v rámci ktorejkoľveh vedeckej disciplíne v rámci EPFL. Táto schéma poskytuje výskumníkom, ktorí už majú skúsenosti výnimočnú príležitosť prehĺbiť svoje zručnosti v rámci vysoko kvalifikovaných výskumných tímov s vynikajúcimi výsledkami.

EFPL Fellows program sa realizuje v rámci Marie Curie Action COFUND (7. RP).

Prihlášku musí uchádzač podať zároveň s vedúcim výskumníkom v EPFL, ktorý bude zároveň jeho mentorom.

Prihlášky na akademický rok 2013/2014 je možné podávať v období od 1. júla 2013 do 1. októbra 2013 prostredníctvom online platformy. po medzinárodnom peer review výberovom procese dostanú úspešní kandidáti 24 mesačné štipendium.

Podrobnejšie informácie spolu s často kladenými otázkami (FAQs) ohľadne procesu aplikácie a výberu nájdete na website EFPL Fellows: http://commission-recherche.epfl.ch/fellowships