Prejsť na obsah
Verejnosť

Študentská organizácia IAESTE Slovakia pozýva študentov na veľtrh pracovných príležitostí s názvom iKariéra Dni Príležitostí, ktorý sa bude konať dňa 5.11.2013 (utorok) od 9.00 do 16.00 v priestoroch FEI STU.

Veľtrh je organizovaný študentmi (členmi IAESTE Slovakia) a jeho hlavnou myšlienkou je priblížiť ostatným študentom ich budúcich zamestnávateľov a tým im uľahčiť uplatnenie sa na trhu práce. 

Tento rok organizuje IAESTE Slovakia už 20. ročník veľtrhu. Žiaden iný veľtrh pracovných príležitostí nemá takú dlhú a pestrú históriu ako iKariéra Dni Príležitostí. 

Veľtrhu sa zúčastní takmer 30 prestížnych firiem nie len zo Slovenska, ale aj zo susedného Rakúska. Pôjde o spoločnosti technického, ale aj ekonomického zamerania. Tieto firmy sa prídu odprezentovať za cieľom náboru študentov a budúcich absolventov vysokých škôl.

"Veľtrhu sa pravidelne zúčastňuje viac ako 2500 študentov a spoločnosti im ponúkajú zhruba 500-600 nových pracovných miest. Už 20 rokov takto študentom a verejnosti dokazujeme, že o šikovných ľudí je stále záujem. Veľtrh organizujú študenti a ak sa dnes hovorí, že mládež je málo aktívna, tento projekt, za ktorým je veľa tvrdej driny, dokazuje, že opak je pravdou," hovorí Radka Kocanová z IAESTE Slovakia, študentka na FEI STU.

Oficiálna stránka projektu s podrobnými informáciami: www.dniprilezitosti.sk

FB: www.facebook.com/dniprilezitosti