Prejsť na obsah
Verejnosť

Podobných aplikácií už vyšlo niekoľko. Najnovšiu pridali dvaja študenti z Fakulty elektrotechniky a informaticky Slovenskej technickej univerzity v Bratislave (FEI STU). Len včera predstavili svoju appku s názvom Vyhraj lotériu, ktorú si stačí len nainštalovať a v čase priameho prenosu mať zapnuté mobilné dáta alebo pripojiť zariadenie k internetu.
Aplikácia funguje na princípe, že používateľovi v čase priameho prenosu relácie Byť zdravý je výhra len odošle aktuálne heslo na zariadenie formou notifikácie. Nebude tak potrebné nič otvárať, ani kontrolovať či načítavať. Heslo do smartfónu alebo tabletu príde samo a takmer okamžite.

Za aplikáciou stojí dvojica vývojárov z FEI STU, Adam Vician a Ján Parilla. Okrem mobilnej aplikácie vytvorili aj rovnomenný web. Ten zatiaľ slúži len na zobrazovanie aktuálneho hesla. Dvojica vývojárov však doň plánuje implementovať aj nástroj, pomocou ktorého si budeme môcť skontrolovať menšie výhry. To je aktuálne možné už aj v mobilnej aplikácii, kde si môžete pridať svoje kódy a počas týždňa si môžete jednoducho skontrolovať, či sa na vás neusmialo šťastie aj v prípade menších výhier.

Prečítajte si viac:
https://www.interez.sk/ockovaciu-loteriu-uz-netreba-sledovat-sikovna-aplikacia-vam-vzdy-posle-notifikaciu-s-aktualnym-heslom/