Prejsť na obsah
Verejnosť

Slovenská akademická informačná agentúra (SAIA, n. o.) v spolupráci so Slovenskou technickou univerzitou v Bratislave vás srdečne pozývajú na informačný seminár.

Vítaní sú študenti, doktorandi všetkých ročníkov interného i externého štúdia ako aj VŠ učitelia a výskumní pracovníci Slovenskej technickej univerzity.

Prezentované budú aktuálne uzávierky výziev štipendijných programov do krajín Európy, Ázie, Latinskej i Severnej Ameriky a Austrálie, ktoré SAIA, n. o., priamo administruje.

Ako získať štipendium na študijný/výskumný pobyt v zahraničí na krátkodobé pobyty (1 až 2 mesiace), študijné/výskumné pobyty (1 až 2 semestre) alebo celé postgraduálne/doktorandské štúdium sa dozviete štvrtok 26.3.2015 o 11:00 hod. na Fakulte chemickej a potravinárskej technológie, poslucháreň CH12.

Zároveň budú prezentované aj rady a tipy, aké podkladové materiály sa požadujú k žiadostiam o štipendium, na čo sa zamerať, akým najčastejším chybám sa vyhnúť, výška štipendií do jednotlivých krajín a ďalšie užitočné informácie.