Prejsť na obsah
Verejnosť

Kreatívne strávený letný večer so zaujímavými ľudmi, zábavou, sviežou architektúrou a dizajnom. Inak povedané Noc architektúry. Od roku 2010 pôjde už piate neformálne stretnutie priaznivcov architektúry, urbanizmu, dizajnu a zaujímavých projektov.

14. júna o 16:00 Fakulta architektúry STU na Námestí slobody ukáže verejnosti výsledky študentských prác z celého semestra a ponúkne príjemný program na piatkový večer. Pripravený je extrémny workshop a predstavia sa zaujímavé projekty prostredníctvom prezentácii formátu „15 min“. O študentských prácach sa môžete dozvedieť viacaj  uvoľnenými krátkymi prezentáciami v rámci „Stand arch comedy“.

Zaujímavý bude aj workshop zrob dom/zdob dom. Workshop bude mať dve časti, v prvej v rámci témy "urban príbytku" sa z kartónov postavia rôzne vymyslené domy a to priamo vo foyeri Fakulty architektúry. Druhá časť prinesie možnosť pre tých, čo radi maľujú, kreslia, alebo im to ide s tagmi a fixami - "ozdobiť" postavený dom. Prihlasovanie a otázky píšte na noc.architektury.team@gmail.com

V rámci prezentácii prác sa predstaví o.i. aj Ústav dizajnu, študentka tohto ústavu - Lenka Czereová, je aj autorkou netradičného stojana na knihy (na úvodnej foto).

program Noc architektury