Prejsť na obsah
Verejnosť

Ušetri si poštátnicovú nervozitu z hľadania práce

Pracovná ponuka nie je vhodná pre absolventa? Tak túto vetu na veľtrhu Profesia days 2015 počuť nebudeš! Príď sa presvedčiť na vlastné uši aj oči do špecializovanej zóny Absolventi, získaj job a vyhni sa frustrujúcim návštevám úradu práce.

Profesia ti okrem najväčšieho pracovného portálu na Slovensku, kde denne objavíš tisícky aktuálnych ponúk, prináša aj jedinečný veľtrh práce. Príď 25. alebo 26. februára na Profesia days 2015 a objav príležitosť, vďaka ktorej budeš už počas školy o krok pred svojimi spolužiakmi.

Pozície vhodné IBA pre absolventov

Máš už dosť inzerátov, v ktorých zamestnávatelia na rovinu píšu, že ak sa za tebou práve zatvorili dvere školy, na ponuku ani nemusíš reagovať? My sme dali dohromady dve desiatky firiem, ktoré ti dokážu, že kde sa jedny dvere zatvoria, iné sa otvárajú.

Zóna Absolventi je ojedinelým miestom, kde zamestnávatelia hľadajú práve študentov a absolventov, aby im dali možnosť vstúpiť do radov profesionálov. Využi príležitosť oťukať sa v pracovnom procese a získaj know-how od úspešných ľudí v odvetví, aké ťa zaujíma.

Nenechaj sa predbehnúť konkurenciou

Workshopy, testy a reálne pracovné miesta, to je ponuka, pre ktorú sa oplatí vynechať jeden prednáškový deň, čo povieš? Okrem toho stretneš množstvo inšpiratívnych osobností, v prednáškach ktorých nájdeš kopec dobrých rád nielen do pracovného života.

Príď na veľtrh Profesia days 2015 priamo do zóny Absolventi a porozprávaj sa so zamestnávateľmi. Vyskúšaj si pracovný pohovor bez toho, že by si musel posielať desiatky životopisov naslepo. Okrem toho ťa čakajú XXL hry, chutné občerstvenie a súťaže o elektroniku.

Že diplom je ešte v nedohľadne?

Na hľadanie uplatnenia nikdy nie je príliš zavčasu. Nesnívaj iba o tom, ako v talári preberáš diplom, a radšej sa posnaž, aby si s ním do rúk dostal aj pracovnú zmluvu. Vystavovatelia budú na Profesia days ponúkať aj atraktívne stáže, ktoré ťa pripravia na kariéru.

Okrem absolventských možností si môžeš obzrieť aj tie pre ajťákov a zdravotníkov, budúcich podnikateľov či učiteľov... Najväčší pracovný veľtrh na Slovensku má niečo pre každého. Stačí sa prísť pozrieť osobne 25. a 26. februára do bratislavskej Incheby.

Prečítaj si viac na www.profesiadays.sk a pridaj sa k eventu na Facebooku.