Prejsť na obsah
Verejnosť

Študenti využite možnosť zúčastniť sa renomovaného podujatia, a to v poradí už šiesteho Mentor Network Program (fotografie v sekcii gallery), ktorý organizuje CSI Leasing v spolupráci s Americkou obchodnou komorou a Veľvyslanectvom Spojených štátov amerických v Slovenskej republike.

Hlavným zámerom programu je sprostredkovať budúcim absolventom možnosť kariérneho poradenstva a tútoringu prostredníctvom priamej a osobnej komunikácie so zástupcami z podnikateľského prostredia. Mentoringový program vychádza z myšlienky Regional Business Council v Spojených štátoch amerických, kde má dlhú tradíciu a patrí k najvyhľadávanejším aktivitám medzi vysokoškolskými študentmi, ktorí majú záujem aktívne sa podieľať na svojom osobnostnom a kariérnom raste.

Tento rok bude opäť organizované pre vyselektovaných študentov stretnutie so CEOs, Partnermi a Manažérmi v Rezidencii amerického ambasádora.

Ak máte záujem  zúčastniť tohto podujatia bližšie informácie nájdete na stránke: http://www.amcham.sk/events/1897_mentor-network-program-in-bratislava