Prejsť na obsah
Verejnosť

Prihlás sa do 15. mája do Leadership Academy a získaj top mentora pre svoj rozvoj.

Počas mesiaca apríl Nexteria (bývalá Manageria) znovu dáva príležitosť študentom vysokých škôl prihlásiť sa do výberového rozvojového vzdelávacieho programu Nexteria Leadership Academy.

Ide o 3 ročný program pre študentov, ktorí majú ambície rozbehnúť vlastný úspešný projekt alebo chcú v budúcnosti získať TOP pracovnú pozíciu a z nej realizovať významné zmeny v biznise, vzdelávaní, technológiách, práve a ďalších oblastiach.

Program ponúka študentom:

-       Líderské školenia zamerané na soft skills

-       Skúsenosti do praxe z reálnych projektov

-       Budovanie kontaktov s lídrami významných spoločností

-       Exkluzívne stáže v TOP spoločnostiach

-       Kariérne poradenstvo a mentora, ktorý pomáha študentom.

Vzdelávanie a rozvoj v Nexteria Leadership Academy prebieha pod taktovkou ľudí z praxe a to formálnym spôsobom ako aj neformálnym spôsobom s osobnosťami ako napríklad Peter Virsík (managing director adidas Group CEE), Pavol Varga (riaditeľ DELL pre Slovensko a Rakúsko), Michal Meško (spoluvlastník Martinus.sk) či Rasťo Kulich (country manager Google Slovensko). Viac o lektoroch tu.

 „Svoj potenciál budú môcť naši študenti rozvíjať pod krídlami individuálneho sprievodcu. Popri formálnom spôsobe učenia v NLA tak pribúda neformálny, individuálne zameraný a dlhodobejší prenos know-how s cieľom učiť sa od hodnotovo orientovaných lídrov,“ hovorí riaditeľ NLA programu Daniel Zverko.

Počas troch rokov sa študenti Leadership Academy zapájajú do nasledovných aktivít:

  • pravidelných workshopov a diskusií vo večerných hodinách a cez víkendy
  • exkluzívnych podujatí Nexterie ako Night of Chances
  • realizácie projektov v partnerských spoločnostiach
  • teambuildingov, neformálnych a športových aktivít
  • popri tom študent pracuje na projekte a individuálne sa stretáva s mentorom.

Prihlásiť sa možno do 15. mája, CV a motivačné listy môžete posielať cez prihlášku TU. Odpovede na prípadné otázky ponúka sekcia FAQ, alebo ich je možné poslať na novú emailovú adresu nabor@nexteria.sk.


Tsne pred deadline na prihlášky je možné získať ďalšie informácie aj počas Dňa otvorených dverí 14. mája od 10.00 do 13.00 h.