Prejsť na obsah
Verejnosť
V novom akademickom roku spoločnosť Knovel Corporation opäť otvára súťaž pre študentov vysokých škôl a univerzít, ktoré majú prístup k službe Knovel Library. Stačí odpovedať na sadu otázok a študenti môžu vyhrať iPad, finančnú hotovosť alebo ďalšie prekvapenia. V predošlých rokoch boli účastníci tejto súťaže z našich krajín úspešní a ceny už vyhrali slovenskí aj českí študenti.

Originálne inštrukcie a samotná súťaž sú už dostupné na webovej stránke http://www.knoveluniversitychallenge.com/ a tento rok aj na sociálnej sieti Facebook na http://www.facebook.com/Knovel?sk=app_238299429541956.

Knovel Library je služba, prostredníctvom ktorej používatelia môžu využívať úplné texty kníh, príručiek a tabuliek pre technické a prírodovedné odbory od rôznych zahraničných vydavateľstiev. Rozhranie Knovel umožňuje hĺbkové vyhľadávanie a prácu s textovými aj numerickými dátami vrátane možnosti využívať interaktívne nástroje na prácu s tabuľakmi, grafmi či rovnicami.

STU ako člen konzorcia má prístup k službe Knovel Library na základe overenia IP adries minimálne do konca roku 2013 a preto by bola škoda nevyužiť opäť túto šancu.

Súťaž už beží a správne odpovede treba vyplniť do 1. decembra 2011.

Plagát (pdf, 245 kB)

Veľa šťastia!