Prejsť na obsah
Verejnosť

Pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o štúdiu Profesionálne Master of Business Administration (MBA) automobilového priemyslu pripravujeme dňa 30. januára 2018 (utorok) o 16.00 informačné stretnutie (Info Session) na Strojníckej fakulte STU (Nám. slobody 17, Bratislava, 2. posch., č. dv. 201). Stretnutie je určené pre potenciálnych záujemcov a ich zamestnávateľov. Bude prediskutovaný obsah, aj organizácia kombinovaného štúdia (dištančnou a priamou formou) v angličtine.

Garant štúdia a akademický riaditeľ programu na STU Doc. Ing. Ján Lešinský, CSc. zodpovie na otázky.

  

Štúdium Profesionálne MBA Automobilového priemyslu - ilustračný námet

Účasť je voľná a nezáväzná. Príďte sa dozvedieť viac o uplatnení Vášho profesijného a osobnostného potenciálu pre kariérny rast v dynamickom odvetví automobilového priemyslu prostredníctvom programu MBA!

Štúdium je dvojročné (základné informácie v slovenčine je možné nájsť na http://automotive.stuba.sk/). Štúdium sa otvára deviaty krát v marci 2018 a prihlášku je ešte stále možné podať online na stránke apply now.

Jazyk stretnutia je angličtina a slovenčina. V prípade záujmu prosíme o nezáväznú registráciu zaslaním e-mailu na automotive@stuba.sk alebo telefonicky na čísle 0917 669 548. 

Professional MBA Automotive Industry