Prejsť na obsah
Verejnosť

Pre všetkých tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o štúdiu Profesionálne Master of Business Administration automobilového priemyslu pripravujeme dňa 27. júna 2017 (utorok) o 16.00 informačné stretnutie (Info Session) na Strojníckej fakulte STU (Nám. slobody 17, Bratislava, 2. posch., č. dv. 201). Stretnutie je určené pre potenciálnych záujemcov a ich zamestnávateľov. Bude prediskutovaný ako obsah, tak aj organizácia štúdia.

Garant štúdia a akademický riaditeľ programu na STU Doc. Ing. Ján Lešinský, CSc. zodpovie na prípadné otázky. Účasť je voľná a nezáväzná. Príďte sa dozvedieť viac o uplatnení Vášho profesijného a osobnostného potenciálu pre kariérny rast v dynamickom odvetví automobilového priemyslu prostredníctvom programu MBA!

Štúdium je dvojročné (základné informácie v slovenčine je možné nájsť na http://automotive.stuba.sk/). Štúdium sa otvára deviaty krát v októbri 2017 a termín podania prihlášky (apply now) je 30. jún 2017.

Jazyk stretnutia je angličtina a slovenčina. V prípade záujmu prosíme o nezáväznú registráciu zaslaním e-mailu na automotive@stuba.sk alebo telefonicky na čísle 0917 669 548.  

Info Session Professsional MBA Automotive Industry
Professional MBA Automotive Industry