Prejsť na obsah
Verejnosť

Pre všetkých tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o štúdiu Profesionálne Master of Business Administration automobilového priemyslu je pripravená online diskusia s akademickým riaditeľom programu za TU Wien, Prof. Dr.-Ing. Dipl.-Wirtsch.-Ing. Wilfriedom Sihnom, ktorá sa uskutoční dňa 16 . júna 2016 (štvrtok), v čase 16.00  - 17:00  SEČ. V hodine otázok a odpovedí môžu záujemcovia položiť otázky týkajúce sa obsahu a priebehu tohto medzinárodného programu manažérskeho vzdelávania, ako aj ďalších podrobností postupu prihlasovania.

Štúdium je dvojročné (základné informácie v slovenčine je možné nájsť na http://automotive.stuba.sk/). Štúdium sa otvára ôsmy krát v októbri 2016 a termín podania prihlášky (apply now) je 1. júl 2016.

Jazyk online diskusie je angličtina. Registráciu je možné uskutočniť odoslaním e-mailu na automotive@tuwien.ac.at alebo vyplnením formulára na stránke: http://automotive.tuwien.ac.at/about_us/contact/contact_form/Viac: http://cec.tuwien.ac.at/news_events/news_details/article/8767/12156/EN/

Info Session Professsional MBA Automotive Industry
Professional MBA Automotive Industry