Prejsť na obsah
Verejnosť

V dňoch 27. - 29. 10. 2010 sa vo Varšave bude konať konferencia eChallenges 2010, počas ktorej sa budú konať aj face2face stretnutia potenciálnych projektových partnerov pre projekty 7. rámcového programu. 

Toto je v poradí už dvadsiaty ročník tejto konferencie. Konferencia je podporovaná Európskou komisiou. Každý rok sa jej zúčastní viac ako 650 zástupcov komerčnej, vládnej a výskumnej sféry z celého sveta, aby si tu vymenili svoje poznatky a dobré skúsenosti v oblasti IKT. Konferencia je zameraná na nasledovné oblasti: eInfraštruktúry, ICT for Networked Enterprise & RFID, eGovernment & eDemocracy, eHealth, Collaborative Working Environments, Living Labs, digitálne knižnice a kultúrne dedičstvo, technológiami podporované vzdelávanie, Intelligent Content & Semantics, High Performance Computing Applications, Security and Identity Management a Mobility.

V rámci konferencie sa budú konať "face2face" stretnutia, ktoré organizuje projekt Ideal-ist v spolupráci s projektami WINS-ICT a ICT-WEB-PROMS. Vstup na túto skvelú akciu, kde môžete stretnúť partnerov zoči-voči, je zdarma pre všetkých účastníkov eChallenges 2010.

Termín: 29. 10. 2010, 9 - 12:30 h.

Registrácia na face2face je otvorená do 29. 10.

AGENDA na "Find your ICT Research Partners. Joint Brokerage Event by Ideal-IST, WINS-ICT and ICT-WEB-PROMS"

09:00 -11h

* Welcome: Desiree Pecarz, ZSI – Centre for Social Innovation, Austria
* Finding Research Partners: Ideal-IST Services: Andrzej Galik, National Contact Point for FP7, Poland
* Supporting WBC in the field of ICT: WINS-ICT and ICT-WEB-PROMS projects: Desiree Pecarz, ZSI – Centre for Social Innovation, Austria
* Forthcoming FP7 ICT Calls: Daniel Cosnita, IPA, Romania

11:00-12:30

*Face to Face Meetings

Viac informácií a linku na registráciu nájdete na http://www.ideal-ist.net/news/brokerage-event-at-the-echallenge2010-29-october-2010.

Podujatie sa bude konať na rovnakom mieste ako eChallenges2010 (http://www.echallenges.org/e2010/default.asp?page=home).