Prejsť na obsah
Verejnosť

Aptech Worldwide - jeden z hlavných poskytovateľov celosvetového vzdelávania v oblasti IT - otvoril svoje prvé vzdelávacie centrum v Bratislave a od 8. januára otvára svoju pobočku aj v Košiciach. Prostredníctvom spoločnosti Aptech Europe poskytuje vzdelávanie v oblasti informačno-komunikačných technológií a výpočtovej techniky.

Vzdelávacie centrum Aptech Europe sa nachádza v priestoroch City University of Seattle v Bratislave a od októbra 2010 ponúka dvojročný certifikovaný vzdelávací program - Aptech Certified Computer Professional (ACCP). Tento kariérny program je orientovaný na vývoj aplikácií prostredníctvom viacerých programovacích jazykov a technológií. Študenti počas šiestich trimestrov absolvujú viac ako 1000 hodín výučby. Každý trimester je ukončený reálnym projektom (e-project) a skúškou. Počas tohto dvojročného vzdelávacieho programu študent získa štyri celosvetovo uznávané certifikáty. Vyučovanie prebieha štyri hodiny denne dopoludnia alebo večer počas štyroch dní v týždni (pondelok-štvrtok), alebo 8 hodín denne v sobotu a v nedeľu, čo umožňuje študentom počas štúdia aj pracovať, resp. navštevovať iné denné štúdium.

Štúdium ACCP možno začať už 8. januára 2011. Vyučovanie sa uskutočňuje v anglickom jazyku, v prípade potreby mu predchádza bezplatný kurz odbornej angličtiny. ACCP poskytne študentom špičkové praktické aj teoretické vedomosti v oblasti IT a umožní im bezproblémové uplatnenie na trhu práce doma aj v zahraničí a to už aj počas štúdia.

Po ukončení štúdia ACCP, ktoré je akceptované ako časť akademického vzdelania, je možné pokračovať v štúdiu napríklad na City University v Bratislave alebo v Seattle, USA - aj diaľkovou formou a v priebehu 18 mesiacov získať titul "Bachelor of Science in Information Systems" (BSIS).

Spoločnosť Aptech má 24-ročné skúsenosti v IT vzdelávaní a pôsobí v 36 krajinách - celkovo má viac ako 1000 centier. Spolupracuje s poprednými spoločnosťami sveta a dokáže kvalifikovane pripraviť pracovníkov pre potreby spoločností a tým uspokojiť ich potreby v oblasti vzdelávania v IT.

Viac informácií nájdete na webovej stránke www.aptech-europe.com, prostredníctvom ktorej nás môžete kontaktovať. 

Venujte sebe a svojim blízkym hodnotný vianočný darček a investujte do svojho vzdelania a úspešnej budúcnosti!
 
aptech_plagat