Prejsť na obsah
Verejnosť

Pozývame všetkých záujemcov o štúdium na Dni otvorených dverí na fakultách STU.

Príďte si pozrieť priestory fakulty, projekty vedcov a študentov a porozprávajte sa priamo so študentmi o štúdiu na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave.

Okrem Dní otvorených dverí možno fakulty navštíviť aj kedykoľvek počas roka, organizujú viacero prednášok pre verejnosť, konferencie a súťaže pre stredoškolákov. Stačí sledovať web fakulty, alebo sa pridať k fanúšikom STU či konkrétnej fakulty na facebooku.

STU a fakulty si môžete pozrieť aj prostredníctvom virtuálnej prehliadky:


Termíny Dní otvorených dverí na jednotlivých fakultách:

Stavebná fakulta STU - 9.2.2017 od 8.00 hod. Viac informácií o podujatí na stránke fakulty.

Ďalšie informácie o štúdiu na Stavebnej fakulte tu.


Strojnícka fakulta STU - 9.2.2017 - Deň otvorených dverí a Strojárska olympiáda. Ďalšie informácie o štúdiu na Strojníckej fakulte tu.


Fakulta elektrotechniky a informatiky STU - deň otvorených dverí sa konal v októbri, ale fakultu si môžete pozrieť aj počas iných podujatí pre verejnosť, napríklad  Istrobot 22. 4. 2017. Ďalšie informácie o štúdiu na FEI STU nájdu uchádzači na stránke fakulty.


Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU - od pondelka 30. januára 2017 do  piatka 3. februára 2017 2017 a tiež Chemshow 27. 6. 2017, ďalšie informácie o "Týždni" otvorených dverí tu. A ďalšie informácie o štúdiu na webe fakulty.

Na stránke FCHPT nájdete aj virtuálnu prehliadku fakulty.


Fakulta architektúry STU - 16.2.2017 a 15.6.2017 v rámci Noci architektúry. Informácie o aktuálnej Noci archiktektúry 16.2. 2017 nájdete na FB. Fakultu však môžu ucházači navštíviť kedykoľvek, počas roka sa v jej priestoroch konajú viaceré výstavy a prednášky pre verejnosť, stačí sledovať stránku fakulty.


Materiálovotechnologická fakulta so sídlom v Trnave - 8.2.2017 Deň otvorených dverí, informácie pre uchádzačov o štúdium na webe fakulty.


Fakulta informatiky a informačných technológií STN - deň otvorených dverí sa konal v decembri, fakultu však môžu uchádzači navštíviť kedykoľvek počas roka, koná sa tu viacero prednášok a konferencií z oblasti IT pre verejnosť, stačí sledovať stránku fakulty. Stredošoláci sa najbližšie môžu zapojiť do IIT.SRC Junior (informatics and Information Technologies Student Research Conference) . Môžu si tiež pozrieť IT projekty študentov fakulty 8. 6. 2017 na súťaži TP Cup.

Dievčatá si môžu fakultu pozrieť kedykoľvek s mentorom ci mentorkou prostredníctvom projektu Aj Ty v IT : http://www.ajtyvit.sk/it-projekty/


Ústav manažmentu STU - 16.2.2017, Ďalšie informácie pre uchádzačov o štúdium na webe ústavu.