Prejsť na obsah
Inštitút celoživotného vzdelávania STU v Bratislave

Pre všetkých tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o štúdiu Profesionálne Master of Business Administration automobilového priemyslu pravidelne pripravujeme informačné stretnutia (Info Session). Stretnutie je určené pre potencionálnych záujemcov a ich zamestnávateľov. Býva prediskutovaný ako obsah, tak i organizácia a podrobnosti týkajúce sa programu. Garant štúdia a akademický riaditeľ programu na STU doc. Ing. Ján Lešinský, PhD. zodpovie účastníkom na otázky. Účasť je voľná a nezáväzná. Príďte sa dozvedieť viac o programe!

Termíny najbližších Info Session v Bratislave na rok 2017:

Dátum:

11.5.2017 (streda)

7.6.2017 (streda)

27.6.2017 (streda)

Čas:

16:00

Miesto:

budova Strojníckej fakulty STU na Nám. Slobody 17

Dátumy a časy informačných stretnutí vo Viedni pre záujemcov o program sú zverejnené aj na hlavnej stránke programu, na http://automotive.tuwien.ac.at/meet_us/meet_us/. Novinkou je možnosť zúčastniť sa Online Info Session.

Štúdium je dvojročné (základné informácie v slovenčine je možné nájsť na http://automotive.stuba.sk/ alebo na http://automotive.tuwien.ac.at). Štúdium začína v októbri a prihlášku (apply now ) je potrebné podať zvyčajne do konca júna.

V prípade záujmu o nezáväzné stretnutie v jednom z termínov svoju účasť prosím potvrďte organizátorom odoslaním e-mailu v anglickom jazyku na automotive@tuwien.ac.at alebo v slovenčine na automotive@stuba.sk.

Tieto kontakty sú Vám k dispozícií i v prípade, že Vám ani jeden z termínov pre pracovnú vyťaženosť nevyhovuje, ale radi by ste sa o programe informovali individuálne.

Informačné stretnutia 2017 - štúdium Profesionálne MBA Automobilového priemyslu