Prejsť na obsah
Študenti

Rektor STU odovzdal štyridsiatim ôsmim najlepším študentom STU ocenenia "Študent roka 2016" na stretnutí Vedenia STU so študentmi, ktoré sa konalo pri príležitosti Medzinárodného dňa študentstva 16. novembra 2016. 

FOTOGALÉRIA

Prehľad ocenených študentov:

Stavebná fakulta STU

1 Peter Kyseľ najlepší študent prvého stupňa štúdia
2 Réka Csicsaiová, Bc. najlepší študent  druhého stupňa štúdia
3 Andrej Moravčík, Ing. najlepší študent tretieho stupňa štúdia
4 Peter Hýsek, Ing. mimoriadny výsledok v oblasti výskumu alebo vývoja 

Strojnícka faklulta STU

5 Marek Majkút najlepší študent prvého stupňa štúdia
6 Veronika Rybanská, Bc. najlepší študent  druhého stupňa štúdia
7 Jana Repková, Ing. najlepší študent tretieho stupňa štúdia
8 Martin Sivý, Ing. mimoriadny výsledok v oblasti výskumu alebo vývoja
9 Richard Vančo, Bc. významný reprezentant STU v športe
10 Martin Ondraščin, Bc. mimoriadna činnosť konaná v prospech STU

Fakulta elektrotechniky a informatiky STU

11 Lucia Ragačová najlepší študent prvého stupňa štúdia
12 Matej Staroň, Bc. najlepší študent  druhého stupňa štúdia
13 Martina Szabová, Ing. najlepší študent tretieho stupňa štúdia
14 Miroslav Kohút, Bc. kolektív študentov - mimoriadny výsledok v oblasti výskumu alebo vývoja

15 Michal Dobiš, Bc.
16 Matej Bartošovič, Bc.

Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU

17 Zuzana Magyarová  najlepší študent prvého stupňa štúdia
18 Simon Koniar, Bc. najlepší študent  druhého stupňa štúdia
19 Peter Poliak, Ing. najlepší študent tretieho stupňa štúdia
20 Michal Šoral, Ing. mimoriadny výsledok v oblasti výskumu alebo vývoja
21 Ivona Bronďošová, Bc. významný reprezentant STU v športe

Fakulta architektúry STU

22 Diana Glončáková najlepší študent prvého stupňa štúdia
23 Renáta Mlynarčíková (rod.Bubláková), Bc. najlepší študent druhého stupňa štúdia
24 Robert Löffler, Mag.arch., Ing. arch. najlepší študent tretieho stupňa štúdia
25 Miriam Szabová, Bc. najlepšie absolvovaná akademická mobilita na STU
26 Barbora Rutová, Bc. významný reprezentant STU v umení

Materiálovotechnologická fakulta STU so sídlom v Trnave

27 Erik Bachleda najlepší študent prvého stupňa štúdia
28 Miroslava Karasová, Bc. najlepší študent  druhého stupňa štúdia
29 Igor Kostolný, Ing. najlepší študent tretieho stupňa štúdia
30 Tomáš Rudnický, Bc. mimoriadny výsledok v oblasti výskumu alebo vývoja
31 Filip Praj, Bc. významný reprezentant STU v športe
32 Patrik Bystrický, Bc. mimoriadna činnosť konaná v prospech STU

Fakulta informatiky a informačných technológií STU

33 Patrik Blanárik  najlepší študent prvého stupňa štúdia
34 Tomáš Chovaňák, Bc. najlepší študent  druhého stupňa štúdia
35 Ondrej Kaššák, Ing. najlepší študent tretieho stupňa štúdia
36 Jakub Ševcech, Ing. mimoriadna činnosť konaná v prospech STU

Ústav manažmentu STU

37 Katarína Macková najlepší študent prvého stupňa štúdia
38 Miroslava Šteflovičová, Bc. najlepší študent  druhého stupňa štúdia
39 Alfred Kaiser, Ing. najlepší študent tretieho stupňa štúdia

Vysokoškolský umelecký súbor Technik - kolektív študentov

40 Martin Remenec  významný reprezentant STU v umení
41 Martin Mišún, Bc.
42 Tomáš Ilkovič
43 Roman Vesek
44 Romana Horníková
45 Paulína Michaleje, Bc.
46 Michal Jánošík
47 Martin Šidlo, Bc.
48 Martin Prekala, Bc.