Prejsť na obsah
Ambasádori STU

Chceš vedieť, aké boli správne odpovede v našom súťažnom teste?
Správne odpovede na testovacie otázky (formát *.pdf).

Zaujíma Ťa, ako si ho zvládol/zvládla a koľko si v celej našej súťaži získal/a bodov?
Tu sú výsledky:

Augustín

Peter

Gymnázium, Nováky

37

Bartoš

Šimon

Gymnázium F. Švantnera, Nová Baňa

35

Csókas

Adrián

Gymnázium J. A. Komenského, Želiezovce

41 (1. miesto)

Daxner

Jozef

Gymnáziu J. Chalupku, Brezno

35

Dobossy

Barnabás

Gymnázium Z. Kodálya, Galanta

38

Fecko

Peter

Gymnázium, Prešov

37

Gajanec

Rafael

Gymnázium M. Hattalu, Trstená

36

Gallová

Michalea

Piaristické gymnázium J. Braneckého, Trenčín

38

Hatráková

Nikola

Gymnázium, Trebišov

39 (3. miesto)

Heško

Juraj

Gymnázium Sv. Andreja, Ružomberok

38

Hraboš

Dominik

Gymnázium, Považská Bystrica

X

Ivín

Filip

Gymnázium J. G. Tajovského

28

Juhaniak

Tomáš

Gymnázium, Detva

37

Kajaba

Peter

Gymnázium J. G. Tajovského, B. Bystrica

X

Kaňuch

Peter

Gymnázium, Medzilaborce

41 (1. miesto)

Kišová

Daniela

Gymnázium J. Fándlyho, Šaľa

37

Kolegová

Anna

Gymnáziu J. Chalupku, Brezno

30

Korčoková

Daniela

Gymnázium, Nové Zámky

29

Kubalíková

Zuzana

Gymnázium F. G. Lorcu, Bratislava

38

Macko

Ladislav

Gymnázium, Topoľčany

34

Macháčová

Dominika

Gymnázium V. Mihálika, Sereď

30

Mališová

Miroslava

Gymnázium M. Bela, Zvolen

39 (3. miesto)

Majerčák

Dávid

Gymnázium J. M. Hurbana, Čadca

38

Majkút

Marek

Gymnázium Sv. Andreja, Ružomberok

38

Manco

Filip

Bilingválne gymnázium H. Hodžu, Sučany

37

Mičuta

Samuel

Gymnázium J. M. Hurbana, Čadca

36

Michňa

Milan

Gymnázium F. Švantnera, Nová Baňa

34

Mišányová

Aneta

Gymnázium J. G. Tajovského, B. Bystrica

40 (2. miesto)

Nagy

Tibor

Gymnázium J. Vámberyho, D. Streda

38

Opatovská

Monika

Gymnázium, Dubnica N. Váhom

35

Oravcová

Kristín

Gymnázium, Pezinok

36

Oravčok

Ján

SPŠ J. Murgaša, B. Bystrica

X

Pohorelec

Ondrej

Gymnázium B. S. Timravy, Lučenec

35

Polovka

Michal

Gymnázium, Poprad

37

Pružincová

Mária

Gymnázium, Bratislava

X

Puchala

Peter

Gymnázium, Spišská N. Ves

38

Ronald

Demeter

Gymnázium, Kráľovský Chlmec

37

Ruman

Daniel

Gymnázium L. Dúbravu, D. Streda

36

Supek

Martin

Gymnázium, Púchov

36

Surmanek

Slavomír

Gymnázium, Stropkov

X

Šodor

Ivan

Gymnázium J. Fándlyho, Šaľa

36

Šufliarsky

Ľubomír

Gymnázium, Detva

32

Švecová

Michaela

Gymnázium, Ružomberok

33

Tkáčiková

Michaela

Gymnázium A. Einsteina, Bratislava

36

Turčinová

Veronika

Gymnázium J. Chalupku, Brezno

32

Turzáková

Lea

Gymnázium Košice

40 (2. miesto)

Uhrin

Eduard

Gymnázium I. Bellu, Handlová

29

Žáková

Dagmar

Gymázium, Dubnica N. Váhom

35