Prejsť na obsah
Ambasádori STU

Chceš vedieť, aké boli správne odpovede v našom súťažnom teste?
Správne odpovede na testovacie otázky (formát *.pdf).

Zaujíma Ťa, ako si ho zvládol/zvládla a koľko si v celej našej súťaži získal/a bodov?
Tu sú výsledky: 

Andrášik Michal Gymnázium J. Kollára, Báčsky Petrovec 29
Bogyo Marek Gymnázium, Vráble 44
Cehula Matej Gymnázium P. O. Hviezdoslava, Kežmarok 44
Cselényi Atilla Gymnázium L. Dúbravu, Dunajská Streda 29
Cupra Šimon Gymnázium, Liptovský Hrádok 40
Čermák Rastislav Gymnázium Fr. V. Sasinka, Skalica 43
Dzubáková Petra Gymnázium J. Chalupku, Brezno 44
Falťanová Adriana Gymnázium A. Einsteina, Bratislava 5 37
Fedor Tomáš Gymnázium, Prešov 40
Gabčo Jakub Gymnázium L. Novomeského, Senica n. Myjavou 41
Gallová Nikola  Piaristické gymnázium J. Braneckého, Trenčín 29
Gburová Denisa Gymnázium T. Vansovej, Stará Ľubovňa 26
Hanus Karol Gymnázium bilingválne, Žilina 42
Havranová Alexandra Gymnázium V. Paulínyho-Tótha, Martin 40
Hazala Matej Gymnázium, Trebišov 46/3. miesto
Hrnčár Daniel Gymnázium, Topoľčany 26
Hudec Martin Gymnázium, Žiar nad Hronom 42
Chalányová Zuzana Gymnázium I. Kupca, Hlohovec 30
Chudík Andrej Gymnázium Ľ. J. Šuleka, Komárno 31
Jablonská Lenka Gymnázium V. Paulínyho-Tótha, Martin 41
Jakúbeková Katarína Gymnázium F. G. Lorcu, Bratislava 214 36
Jamečná Michaela  Gymnázium bilingválne, Žilina 36
Kaniansky Michal Gymnázium Ivana Bellu, Handlová 39
Kislan Matúš Gymnázium, Pankúchova, Bratislava 46/3. miesto
Klocháňová Jana Gymnázium, Ružomberok 34
Kocmánek Martin Gymnázium A. Vrábla, Levice 44
Kochjar Juraj Gymnázium V. Paulínyho-Tótha, Martin 41
Kolesárová Laura Gymnázium, Alejová 1, Košice 42
Korbeľ Michal Gymnázium A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš 40
Kostka Martin Gymnázium, Spišská Stará Ves /
Kovalančíková Tina Gymnázium J. Chalupku, Brezno 42
Kozáková Veronika Gymnázium M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 44
Kruželová Lenka Gymnázium bilingválne, Žilina 38
Kubušová Dominika Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica 36
Kusynová Katarina Gymnázium J. Papánka, Bratislava 1 38
Kvapil Viktor Gymnázium, Vráble 44
Labašová Dáša   Gymnázium J. Hollého, Trnava 37
Labašová Eva 37
Lago Dušan Gymnázium L. Novomeského, Bratislava 212 44
Lacková  Agáta Gymnázium P. de Coubertina, Piešťany 27
Leščinská Nikola Gymnázium T. Vansovej, Stará Ľubovňa 26
Lettrich Marek Gymnázium J. Papánka, Bratislava 1 44
Lieskovský Dominik Gymnázium, Tvrdošín 41
Lomaka Ivan S. Gymnázium L. Dúbravu, Dunajská Streda 31
Majerčiak Michal Gymnázium M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 39
Majerčík Ján Gymnázium, Partizánske 35
Maťko Martin Gymnázium V. Paulínyho-Tótha, Martin 32
Mentelová Monika Gymnázium A. Bernoláka, Senec 34
Moravčíková  Adriana Gymnázium Pezinok 37
Morvayová  Alexandra Evanjelické gymnázium J. A Komenského, Košice 30
Múdry Milan Gymnázium, Tvrdošín 42
Mužila Matej Bilingválne gymnázium M. Hodžu, Sučany 36
Neuschl Mário Gymnázium, Žiar nad Hronom 42
Orem Marián Gymnázium Ľ. Štúra, Zvolen 28
Pemčák Matej Gymnázium, Poprad /
Pinček Michal Gymnázium K. Štúra, Modra 1 42
Praženková Denisa Gymnázium J. M. Hurbana, Čadca 41
Rojčeková Patrícia Gymnázium M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš /
Romaník Peter Gymnázium J. M. Hurbana, Čadca 39
Rusnáková Marcela Gymnázium - Gimnázium, Štúrovo 27
Siváková Katarína Gymnázium M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš /
Spevák Branislav Gymnázium J. Kollára, Báčsky Petrovec 29
Strmeň Michal Gymnázium, Partizánske 35
Supuková Táňa Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica 44
Ševčík Michal Gymnázium V. B. Nedožerského, Prievidza 33
Ševčíková Kristína  Gymnázium I. Kupca, Hlohovec 39
Ševčíková Dominika  Piaristické gymnázium J. Braneckého, Trenčín 32
Ševčíková Marianna 27
Šilák Denis Gymnázium V. Mihálika, Sereď 40
Štefancová Elena  Gymnázium, Dubnica nad Váhom 36
Timuľak Peter Gymnázium, Snina 47/2. miesto
Tóthová Noémi Gymnázium J. A. Komenského, Želiezovce /
Uherek Peter Gymnázium, Pezinok 48/1. miesto
Vajdiar Jozef Gymnázium A. Bernoláka, Námestovo 43
Vanek Denis Gymnázium Fr. V. Sasinka, Skalica 44
Vozárik Martin Gymnázium, Púchov 39
Zvarová Soňa Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica 45/4. miesto
Ženčuch Peter Gymnázium A. Prídavka, Sabinov 38
Žilka Ján Gymnázium, Detva 5