Prejsť na obsah
Ambasádori STU

Chceš vedieť, aké boli správne odpovede v našom súťažnom teste?
Správne odpovede na testovacie otázky (formát *.pdf).

Zaujíma Ťa, ako si ho zvládol/zvládla a koľko si v celej našej súťaži získal/a bodov?
Tu sú výsledky:

Antol

Samuel

Gymnázium Liptovský Hrádok

36 bodov

Belan

Miroslav

Gymnázium Kysucké n. Mesto

Biznárová

Janka

Gymnázium A. Einsteina, BA

40 bodov (2.miesto)

Ciesarík

Roman

Gymnázium Bytča

32 bodov

Čonka

Filip

Gymnázium Zvolen

41 bodov(1. miesto)

Dubec

Jakub

Gymnázium Martin

31 bodov

Duračka

Šimon

Gymnázium Vrbové

35 bodov

Dvorský

Ingemar

Gymnázium I. Horvátha, BA

20 bodov

Filakovský

Daniel

Gymnázium Snina

35 bodov

Gábor

Erik

Gymnázium Lučenec

38 bodov

Gajdica

Ján

Gymnázium Topoľčany

38 bodov

Gášpár

Daniel

Gymnázium Fiľakovo

35 bodov

Gendiar

Dominik

Gymnázium Partizánske

39 bodov

Godová

Nikoletta

Gymnázium Želiezovce

31 bodov

Hubinová

Gabriela

Gymnázium Šurany

36 bodov

Kaník

Milan

Gymnázium Tvrdošín

28 bodov

Kmec

Jakub

Gymnázium Sučany

38 bodov

Kňaze

Adam

Gymnázium Brezno

33 bodov

Koky

Tomáš

Gymnázium Poprad

38 bodov

Kraľovanec

Jakub

Gymnázium Martin

31 bodov

Kralovičová

Tereza

Gymnázium Malacky

38 bodov

Kramár

Branislav

Gymnázium  Zlaté Moravce

41 bodov(1. miesto)

Kramár

Richard

Gymnázium Nitra

38 bodov

Kubašová

Veronika

Gymnázium L. Sáru, BA

34bodov

Kurucová

Vladimíra

Gymnázium Pezinok

40 bodov (2.miesto)

Kyseľ

Adam

Gymnázium Námestovo

25 bodov

Lacová

Radka

Gymnázium Svidník

37 bodov

Lelkes

Štefan

Gymnázium L. Sáru, BA

28 bodov

Machacsek

Oliver

Gymnázium Handlová

32 bodov

Majkút

Marek

Gymnázium Ružomberok

38 bodov

Mareková

Adela

Gymnázium Košice

32 bodov

Medvecká

Denisa

Gymnázium Tvrdošín

40 bodov (2.miesto)

Melek

Ján

Gymnázium Námestovo

13 bodov

Reháková

Magdaléna

Gymnázium F. G. Lorcu

33 bodov

Rimková

Dorota

Gymnázium L. Sáru, BA

37 bodov

Sekáčová

Romana

Gymnázium Malacky

40 bodov (2.miesto)

Sipkai

Réka

Gymnázium Tornaľa

38 bodov

Sklárová

Ivana

Gymnázium L. Sáru, BA

36 bodov

Srňánek

Andrej

Gymnázium Nitra

 

Sýkora

Tomáš

Gymnázium Kysucké n. Mesto

31 bodov

Šáner

Andrej

Gymnázium L. Sáru, BA

34 bodov

Šimovič

Mário

Gymnázium  Zlaté Moravce

40 bodov (2.miesto)

Šteňo

Filip

Gymnázium Brezno

29 bodov

Štrba

Lukáš

Gymnázium Vrútky

30 bodov

Talapka

Miroslav

Gymnázium Sereď

32 bodov

Tomanová

Jana

Piaristické gymnázium Nitra

32 bodov

Tomaschek

Adam

Gymnázium Nitra

39 bodov

Vachová

Lucia

Gymnázium Šurany

37 bodov

Vargová

Veronika

Gymnázium L. Sáru, BA

37 bodov

Žiak

Lukáš

Gymnázium Sučany

39 bodov